Akce již proběhla.

4. kolo soutěže - tvořivé

6. 3. 2011 6:00

Pomalu ale jistě se blížíme do finále!! Je tu čtvrté - předposlední - kolo soutěže!


(více info o soutěži)

Tentokrát se úkol bude možná na první pohled zdát moc složitý, věříme ale, že se takto těsně před koncem nevzdáte. O co tedy půjde?

Vaším úkolem je pomoci s něčím knězi u vás ve farnosti. Možná se vám zdá, že s ničím pomoci nepotřebuje, ale když za ním zajdete, určitě vám nějakou činnost vymyslí :)
Pak se vyfoťte s vaším panem farářem a s plakátkem SDM v Madridu a dejte fotku sem, na signály, a album označte štítkem @madrid2011. Uveďte prosím i to, v čem spočívala vaše pomoc, jméno kněze a místo, kde působí.

Pro někoho je tento úkol nerealizovatelný, např. proto, že přes týden je na koleji nebo na internátě a ve farnosti se tedy moc nezdržuje. Pro takové z vás tady máme náhradní řešení:
Vytvořte něco, cokoliv!, co bude obsahovat logo setkání v Madridu.  Pak váš výtvor vyfoťte nebo natočte a dejte na signály se štítkem @madrid2011. Kreativitě se meze nekladou! Nás třeba napadlo, že by se dalo tryskáčem logo Madridského setkání namalovat na oblohu nebo postavit barák s půdorysem ve tvaru loga.... no... ;o)

Těšíme se na všechny vaše příspěvky! :)

Zobrazeno 10103×

Komentáře

Pavloš

Jsi orval chvojku a nakoupil mandarinku v Nonstop TESCU.. :-?

Zobrazit 21 komentářů »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.