Akce již proběhla.

5. kolo soutěže - setkání

27. 3. 2011 6:00

POZOR POZOR!! Jdeme do úplného finále! Je tu poslední kolo soutěže!


(více info o soutěži)

Po sérii né zrovna lehkých úkolů, kterých jste se ovšem zhostili výborně, přichází, dle mého názoru, úkol velmi jednoduchý:

Stačí přijít na diecézní setkání mládeže, zastavit se u stánku signály.cz a potvrdit tam svoji účast. Tím budte mít splněný poslední úkol.

Pokud nejste autorizovaní, můžete se tam nechat rovnou autorizovat (nezapomeňte, že autorizace je podmínkou soutěže)

 

 

Pokud se někdo nebude moci diecézního setkání zúčastnit z vážných důvodů (nemoc...), ať napíše uživatelce Jana Zichová vzkaz a vymyslíme vhodnou alternativu tohoto úkolu.

Zobrazeno 9228×

Komentáře

Eowyn

Hahaha, inu, to jste mě dostali, tak končím:)

Eowyn

Malý dotaz:co když mám těsně před bakalářkou a volný víkend na diecézní setkání nepřichází v úvahu? Zvláště, když si marodění ještě k tomu neprozřetelně vybírám už teď?

Jana Zichová

zúčastnit se nějaké jiné křesťanské akce těch 3 týdnech konání soutěže, vyfotit se tam a dát to sem na signály

Eowyn

Asi nerozumím...je tedy možno "zúčastnit se nějaké jiné křesťanské akce" a považovat to za alternativu? Juj..tak mi něco nabídněte:) Vyhovoval by mi tak večerní táborák, na celodenní akci prostě nemám kdy...ale děkuji za alternativu po mém ne zrovna přívětivém dotazu:) Pokud by se ještě nějaká alternativa objevila na obzoru, byla bych více než jen potěšena:)

Tofl

Eowyn: jsou celkem dva víkendy, kdy se konají diecézní setkání, člověk může navštívit jaké chce, podle časových možností.
Seznam diecézek v odkazu
- http://www.signaly.cz/stitky/dsm2011

Pak je také možnost domluvit se s jedním ze 14-ti krajských koordinátorů a zjistit, jestli v daném období nebudou propagovat signály na nějaké akci.
- http://www.signaly.cz/propagace

Nakonec je ještě možnost, kterou navrhla Jana.
V daném období se bude konat spoustu zajímavých akcí, stačí si vybrat ;-)
- http://www.signaly.cz/akce

Eowyn

Díky za opravdu vyčerpávající odpověď, musím uznat, že jste to vymysleli dobře...byla jsem vždy první, kdo byl pro nějakou akci, přesto řeším jiný problém-že na žádnou není v nadcházejícím měsíci ani pomyšlení.
Omlouvám se za moji přehnanou první reakci, ale zrovna týden předem jsem řešila moji neúčast na diecézním setkání z časových důvodů.
Ale snad přece tyhle nabídky pomohou někomu jinému.

Krásný den a třeba se v tom Madridu setkáme i tak!

pavla-r

ty fotky mají mít i nějaký štítek? nebo jak se dozvíte, že už jsem je sem vložila a že jsou z té či té akce?

KateřinaKiszová

Ahojky, donutila jsem se už podruhé kvůli této soutěže porušit své postění se od signálu. :-) Mám totiž dotaz....teď o víkendu jsem byla na diecézku ostravsko-opavské diecéze....pořád sleduji, jestli se zobrazí, že mám úkol splněn, ale nic. Teď si tady čtu, že musí být nějaká fotka.....jako fotek na důkaz, že jsem tam byla je dost....jen teda ještě pro upřesnění. Musím teda nějakou tu fotku na signály vložit???

KateřinaKiszová

ještě teda pro upřesnění u stánku se signály jsem byla a slečně jsem se pro svou účast na diecézku upsala....:-)

Lenuska

prosím Vás do kdy je tohle poslední kolo? Nemohla jsem na diecezko dorazit, od te doby jsem byla na nekolika akcích, ale jednodenních? Můžu poslat foto treba s křížovky městem či tak?:o( Nic z akcí, které nabízí signaly nezvládám:o(

Zobrazit 11 komentářů »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.