Akce již proběhla.

Archiv Červenec 2011

Soutěž pro Madridský časopis!

Je tradicí, že na světvých setkání mládeže vychází časopis pro účastníky – seriózní zprávy, novinářské kachny, fotky, zápisky z přednášek a katechezí, zajímavé rozhovory, vtipy a hlášky…spoustu zajímavostí prokaždého!

Madridská trička jsou už zase k mání!

K dispozici jsou už zase trička s tematikou Celosvětového dne mládeže v Madridu. Nově je k dispozici i motiv, který nebyl v původní nabídce - bílý s kořeny!

Breviář v mobilu na WYD

Pokud se někteří z vás modlíte breviář a váháte jestli se vám chce tahat s celou knížkou, možná oceníte následující nabídku.

Oficiální batoh poutníka se nedá koupit

Oficiální batoh poutníka Světových dní mládeže 2011 obdrží jen zaregistrovaní poutníci. Organizátoři se rozhodli, že se oficiální batoh nebude dát koupit. Mladí se tak mohou těšit na exkluzivní dárek ze setkání mladých v Madridu.

9. den novény ke sv. Ignáci z Loyoly

Vytvoření řádu Tovaryšstva Ježíšova a touha Jezuitů dneška kráčet na cestě služby v tomtéž duchu, jako žil onen rytíř, který se narodil jako Iňigo z Loyoly a z něhož se stal svatý Ignác.

8. den novény ke sv. Ignáci z Loyoly

Hledání Boží vůle pro celou skupinu je završeno v Římě u Papeže. Ignác použil jednu z těchto výsadních cest k setkání se s Boží vůlí: papeže. Vrhne se mu k nohám se slovy: „Co chcete, aby tovaryši Ježíšovi dělali?"

7. den novény ke sv. Ignáci s Loyoly

Ignác zjišťuje, že aby mohl veřejně pomáhal lidem v jejich duchovním růstu, potřebuje schválení společnosti, že takovéto věci může dělat, že ho uznávají jako autoritu. A toho je možno dosáhnout pouze studiem. Proto studuje.

6. den novény ke sv. Ignáci z Loyoly

Ignác zjišťuje, že aby mohl veřejně pomáhal lidem v jejich duchovním růstu, potřebuje schválení společnosti, že takovéto věci může dělat, že ho uznávají jako autoritu. A toho je možno dosáhnout pouze studiem. Proto studuje.

5. den novény ke sv. Ignáci z Loyoly

Dnes Ignác objeví, jak je to s následováním Krista. V Loyole byl přesvědčen, že v napodobování, imitování Krista a svatých spočívá život křesťana. Být jako světci, napodobovat Ježíše. Teď poznal, že každý člověk má své vlastní, specifické povolání.

Navštiv kavárnu signály.cz v Madridu a pomož nám!

V Tarragoně i Madridu budeš moci přijít do Internetové kavárny signály.cz. Její provoz ale vyžaduje i lidi ochotné věnovat chvilku svého času pro druhé. Jakou konkrétní pomoc potřebujeme?
  • 1
  • 2