Akce již proběhla.

Archiv Srpen 2011

Všechny promluvy Benedikta XVI. během SDM

Nepochytili jste v Madridu všechno, co Benedikt XVI. říkal? Utekla vám některá jeho promluva a mrzí vás to? Nebo byste si chtěli zpětně připomenout slova svatého otce?

Témata dalších světových dní mládeže jsou již známá!

Papež Benedikt XVI. zveřejnil témata nadcházejících světových dní mládeže!

PoMadridská setkání a zážitky poutníků na signály.cz

Světové dny mládeže v Madridu sice skončily, příležitosti k setkání poutníků se ale ještě najdou!

Víra je silnější než déšť, říká mladým papež

Sobotní vigilii na madridském letišti Cuatro Vientos, která byla společně s nedělní mší svatou vyvrcholením Světových dní mládeže, přerušil nečekaně déšť a prudký vítr.

Přečti si všechny Kořeňe v klidu domova

Pokud Ti uniklo některé z čísel časopisu Kořeň, časopisu, který provázel účastníky celým setkáním, nezoufej. Všechny čísla si můžeš pohodlně stáhnout a v klidu domova pročíst!

Papež vedl křížovou cestu pro mladé

Modlitbě křížové cesty, která je tradiční součástí Světových dní mládeže, předsedal včera v Madridu papež Benedikt XVI.

Papež se setkal s účastníky Světových dní mládeže

Svatý otec Benedikt XVI. ve čtvrtek v poledne dorazil do Španělska, aby se zúčastnil 26. ročníku Světových dní mládeže. Na madridském letišti Barajas ho čekal mimo jiné španělský král Juan Carlos I. s královnou Sofií a předseda vlády Zapatera. Spolu…

Papež přijede kvůli nám, těší se mladí

Na Světové dny mládeže v Madridu dnes dorazí papež Benedikt XVI. Očekává ho více půl milionu poutníků, kteří v předešlých dnech naplnili ulice Madridu vlajkami, písněmi a radostnými pokřiky.

Víra je dobrodružstvím, říká mladým v Madridu biskup Posád

„Pevně se držte víry,“ to bylo heslo první české katecheze na Světových dnech mládeže v Madridu, kterou vedl světící biskup českobudějovické diecéze Pavel Posád pro tisíce poutníků z České republiky.

Madrid: Slavnostní zahájení a „Brána naděje“

Ve španělském Madridu byl včera oficiálně zahájen 26. ročník Světových dnů mládeže (SDM), které budou trvat do neděle 21. srpna a na kterých se mladí lidé z celého světa setkají s papežem Benediktem XVI. Úvodní mši na Plaza de Cibeles sloužil pro…
  • 1
  • 2