Akce již proběhla.

Press

Víra je silnější než déšť, říká mladým papež

Sobotní vigilii na madridském letišti Cuatro Vientos, která byla společně s nedělní mší svatou vyvrcholením Světových dní mládeže, přerušil nečekaně déšť a prudký vítr.

Papež vedl křížovou cestu pro mladé

Modlitbě křížové cesty, která je tradiční součástí Světových dní mládeže, předsedal včera v Madridu papež Benedikt XVI.

Papež se setkal s účastníky Světových dní mládeže

Svatý otec Benedikt XVI. ve čtvrtek v poledne dorazil do Španělska, aby se zúčastnil 26. ročníku Světových dní mládeže. Na madridském letišti Barajas ho čekal mimo jiné španělský král Juan Carlos I. s královnou Sofií a předseda vlády Zapatera. Spolu…

Papež přijede kvůli nám, těší se mladí

Na Světové dny mládeže v Madridu dnes dorazí papež Benedikt XVI. Očekává ho více půl milionu poutníků, kteří v předešlých dnech naplnili ulice Madridu vlajkami, písněmi a radostnými pokřiky.

Víra je dobrodružstvím, říká mladým v Madridu biskup Posád

„Pevně se držte víry,“ to bylo heslo první české katecheze na Světových dnech mládeže v Madridu, kterou vedl světící biskup českobudějovické diecéze Pavel Posád pro tisíce poutníků z České republiky.

Madrid: Slavnostní zahájení a „Brána naděje“

Ve španělském Madridu byl včera oficiálně zahájen 26. ročník Světových dnů mládeže (SDM), které budou trvat do neděle 21. srpna a na kterých se mladí lidé z celého světa setkají s papežem Benediktem XVI. Úvodní mši na Plaza de Cibeles sloužil pro…

Předprogram Světových dní mládeže ve Španělsku

Po čtyřech dnech kultury, turistiky, slunce a modliteb v Tarragoně se česká výprava vydává na Světové dny mládeže do Madridu.

Mladí z Čech dorazili do Španělska

Česká výprava na Světové dny mládeže v Madridu navštívila francouzské město Annecy a pokračuje předprogramem v diecézi Tarragona.

Informace pro novináře

Tisková mluvčí: Anežka Hesová e-mail: [email protected]; mobil: + 420 775 211 987 ZÁKLADNÍ INFORMACE PRO NOVINÁŘE Místo konání: Madrid, Španělsko Termín: 16. - 21. srpna 2011 Předpokládaný počet účastníků: 1 500 000 Osobnosti: papež Benedikt XVI –…